Programista robotów online/offline, od 1.06. w Mühlacker, DE

Cena : Proszę o kontakt

Zadania:

- odpowiedzialność za działanie sprzętu, regulacja parametrów aplikacji, czujników, sterowników

- programowanie systemów robotów,

- tworzenie dokumentów szkoleniowych oraz szkolenie zespołu,

- diagnozowanie i usuwanie usterek,

- optymalizacja pracy robotów pod względem jakościowym i czasowym,

- przeprowadzanie testów bezpieczeństwa.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe w zakresie metalurgii, technologii elektrycznej, mechatroniki bądź automatyki,

- wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania robotów,

- znajomość ABB IRC5i oraz KUKA VKRC4,

- wiedza z zakresu programowania (SPS Programmierung Step 7),

- biegła znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w zespole, jak również niezależność w działaniu,

- umiejętność dzielenia się wiedzą w zespole,

- język niemiecki w stopniu dobrym w mowie i piśmie,

- gotowość pracy 3-zmianowej.

 Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Strona www: www.kronosppc.de
Facebook: Kronos Ppc